Kierowca (3.500 netto/ praca w godzinach nocnych)
Bydgoszcz

przy ul. Schulza 3

Od kandydatów oczekujemy:

-gotowość do pracy nocnej fizycznej (bo w takich godzinach rozwozimy nasze ciasto i resztę słodkich i słonych specjałów),

-otwartość na współpracę (z wydawką, kierownikiem, osobami z naszych sklepów i restauracji),

-prawo jazdy kat. B (spokojna jazda, ciasto nie lubi prędkości i wybojów),

-i nic więcej, reszty Cię nauczymy (poznasz asortyment i wszystkie niuanse).

Twój zakres obowiązków:

-przygotowywanie towaru (trzeba pozbierać ciasto i inne cuda z produkcji),

-rozładunek towaru (żeby rano Twoja Rodzina mogła kupić świeże drożdżówki i kanapki),

-dbanie o jakość dostaw (żeby wymarzony tort dla małego Maćka dotarł bez szwanku),

-dbanie o powierzone auto (musi być czyste w środku i na zewnątrz - to Twoja wizytówka),

-praca zaczyna się w godzinach nocnych 1-9.

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.