Specjalista ds. marketingu i wsparcia sprzedaży
Bydgoszcz

ul. ks. Schulza 3

Twój zakres obowiązków:

  • Praca nad ostatecznym kształtem menu i materiałów reklamowych dedykowanych branży HoReCa
  • Aktywizacja sprzedaży poprzez prowadzenie działań marketingowych
  • Koordynacja działań agencji marketingowych w zakresie social media
  • Koordynacja działań agencji graficznych i/lub samodzielne tworzenie grafiki
  • Organizowanie sesji zdjęciowych
  • Przygotowywanie komunikatów prasowych
  • Działania w zakresie marketingu branżowego: monitorowanie i analiza rynku, kreowanie nowych produktów oraz wizerunku marki
  • Inicjowanie oraz organizacja eventów związanych z promocją oraz dystrybucją produktów i usług
  • Pomysły, kampanie, burze mózgów
  • Planowanie zadań w oparciu o kalendarz lokalnych wydarzeń

Nasze wymagania:

  • Radość i pasja tworzenia oraz poszukiwania nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań w zakresie promocji marki
  • Znajomość technik, zasad oraz warunków komunikacji marketingowej w social mediach
  • Doskonała orientacja w zakresie realizacji Internetowych kampanii marketingowych i reklamowych
  • Znajomość narzędzi służących do pomiaru skuteczności podjętych działań marketingowych oraz umiejętności ich interpretacji
  • Umiejętność budowania komunikatorów marketingowych oraz tworzenia notatek prasowych
  • Doskonała znajomość marketingu branżowego: monitorowanie i analiza rynku, kreowanie nowych produktów oraz wizerunku marki, inicjowanie oraz organizacja eventów związanych z promocją oraz dystrybucją produktów i usług
  • Biegłość w używaniu Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Samodzielność i wysoka komunikatywność
  • Mile widziana znajomość narzędzi: Google Workspace, Jira oraz programów graficznych
  • Mile widziane doświadczenie w branży HoReCa
  • Prawo jazdy kat. B

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy składać CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dła potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.