Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju
Bydgoszcz

ul. ks. Schulza 3

Twój zakres obowiązków:

  • Po pierwsze: prowadzenie projektów rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja, aplikacja, prowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych, administracja bazą aplikacji, umawianie spotkań z managerami, wsparcie ich w dalszych etapach rekrutacji) - rekrutacje są różnorodne i ciekawe
  • Po drugie: koordynacja działań związanych z zatrudnieniem i procesem wdrożenia nowych pracowników oraz współpraca z agencjami pracy tymczasowej i innymi świadczącymi usługi rekrutacyjne - bardzo tego potrzebujemy, żeby cały proces był w dobrych rękach
  • Po trzecie: poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów - bo czasem potrzebny mega spec
  • Po czwarte: komunikacja z kandydatami na każdym etapie projektu - bycie w kontakcie
  • Po piąte: budowanie i rozwijanie partnerskich relacji z managerami, żebyśmy mogli wspólnie realizować cele biznesowe
  • I kolejne zadania: udział w tworzeniu planów adaptacji, wspieranie działań employer brandingowych oraz komunikacji wewnętrznej
  • Organizowanie szkoleń
  • Wsparcie działań HR Biznes Partnera i Działu Kadr
  • Wdrażanie Twoich pomysłów na usprawnianie naszej pracy

Nasze wymagania:

  • Rozumienie biznesu, chęć poznania jego potrzeb i proaktywne podejście
  • Zainteresowanie procesami personalnymi oraz znajomość narzędzi rekrutacyjnych i onboardingowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i /lub w agencji rekrutacyjnej
  • Znajomość pakietu Office
  • Mile widziana praktyczna znajomość prawa pracy
  • Pomocne cechy: poczucie odpowiedzialności, dokładność, komunikatywność i lubienie ludzi, systematyczność w realizacji zadań
  • Łatwość w pisaniu tekstów
  • Mobilność (praca w Bydgoszczy, ale czasem pojawi się delegacja - mamy cukiernie w różnych zakątkach kraju)

To oferujemy:

  • ciekawe zadania i udział w rozwoju procesów personalnych
  • realny wpływ na biznes
  • wdrożenie na stanowisko i wsparcie HR Biznes Partnera, Kierownika Kadr i całego zespołu
  • szkolenia rowijające ważne dla Ciebie kompetencje
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy
  • pakiet medyczny
  • pakiet socjalny (karty Sodexo, bon świąteczny, bon urodzinowy, dopłaty do Multisport i OK-System
  • nie mamy owocowych czwartków, ale helloł-jesteśmy Cukiernia Sowa więc możesz być testerem naszych specjałów

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy składać CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.