Prosimy zachować ostrożność, gdyż w sieci pojawiły się fałszywe wiadomości phishingowe z wykorzystaniem marki Cukiernia Sowa. Oszuści rozsyłają je za pomocą popularnych komunikatorów, oferując fikcyjne promocje oraz zachęcając do udostępniania ich dalej. W celu uzyskania nagrody, wymuszają wypełnienie krótkiej ankiety.

 

Należy pamiętać, że wszystkie promocje i konkursy Cukierni Sowa są ogłaszane na stronie www.cukierniasowa.pl, oficjalnych profilach w mediach społecznościach oraz w firmowych sklepach stacjonarnych Cukierni Sowa, a akcje promocyjne nie wymagają podawania prywatnych danych.

 

Zachęcamy do dokładnego sprawdzania informacji o promocjach. Warto unikać klikania w linki przesyłane z nieznanych źródeł, które proszą o podanie poufnych informacji, takich jak numer PESEL, hasło do konta bankowego czy numer karty kredytowej, w celu otrzymania nagrody. Sugerujemy również unikać wszelkiego rodzaju internetowych łańcuszków, które polegają na tym, że warunkiem odbioru nagrody jest rozsyłanie danej informacji do swoich znajomych za pośrednictwem portali społecznościowych.