Bydgoszcz
przy ul. ks. Schulza 3
Bydgoszcz
przy ul. ks. Schulza 3
Nakło nad Notecią
przy ul. Bydgoskiej 45

Dlaczego warto pracować

w Cukierni Sowa
 

Cukiernia Sowa w Bydgoszczy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku cukierniczym, gastronomicznym i hotelarskim. W zakładzie produkcyjnym oraz w niespełna 40 punktach firmowych zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży obejmuje ponad 30 partnerów w ponad 150 lokalizacjach w największych polskich miastach oraz zagranicą.

 

Poszukując Pracowników na stanowiska każdego szczebla bierzemy pod uwagę przede wszystkim profesjonalizm kandydatów. Wybranym osobom zapewniamy swobodę realizacji codziennych zadań, co w dużej mierze przekłada się na budowanie poczucia odpowiedzialności pracowników i motywację do pracy.

Swoim pracownikom

zapewniamy 

 

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • szeroki pakiet socjalny (m.in. pakiety sportowe, bonusy świąteczne),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego,
  • wydarzenia i imprezy firmowe. 

Osiągnięcia naszych pracowników

Zobacz więcej

Sprawdź co u nas

poniżej garstka inspiracji i aktualności z Cukierni Sowa

Noworoczna promocja %

Już teraz robiąc zakupy za minimum 200 zł łopatkę do ciasta w stylowym opakowaniu lub zestaw dwóch filiżanek wraz z podstawkami możesz mieć za jedyne 9,90 zł!

Szykuje się domówka sylwestrowa? Zamów ciasta z dowozem!

W tym roku Sylwester będzie nieco odbiegał od znanych nam imprez. Zamiast wielkich balów czekają nas małe przyjęcia w gronie najbliższych. Przeczytaj, jak przygotować menu na Sylwestra i dlaczego warto zamówić desery z Cukierni Sowa.

Z krainy cukierniczych marzeń. Jak powstają torty artystyczne?

Ciekawi Cię, w jaki sposób mistrzowie tworzą artystyczne torty dekoracyjne? Przybliżamy proces ich powstawania. Przeczytaj, jakie dodatki cukiernicy chętnie wykorzystują w swojej pracy.

Słodkie święta. Bez tych ciast nie może się odbyć Boże Narodzenie!

Już za chwilę przygotowania do świąt ruszą pełną parą, a kuchnia wypełni się wigilijnymi zapachami. Jaką historię niosą ze sobą bożonarodzeniowe wypieki? Opowiadamy w dzisiejszym wpisie.