Zimne napoje z rurką? Tylko papierową!

 

Wiemy, że wielu naszych Klientów preferuje spożywanie zimnych napojów przez słomkę, dlatego nie mogliśmy ich pominąć przy podejmowaniu proekologicznych zmian. Zamieniliśmy plastikowe rurki na papierowe, dzięki czemu amatorzy zimnych napojów niezmiennie mogą czerpać przyjemność z picia, a my generujemy mniej plastikowych odpadów.

Kawa? Tylko ze sprawdzonych źródeł!

 

W poszukiwaniu najlepszej jakości produktów kierujemy się zachowaniem najwyższych standardów, dlatego surową kawę pozyskujemy m.in. od dostawców posiadających certyfikat Rainforest Alliance.

Poszanowanie tradycji, dbałość o wysoką jakość produktów i wyrobów, ale też troska o środowisko i najbliższe otoczenie to zasady, którymi kierujemy się na co dzień. Nasze słodkości są znane w całej Polsce i towarzyszą naszym Gościom i Klientom w najważniejszych momentach życia oraz osładzają codzienność. Zależy nam na tym, aby dbać nie tylko o podniebienia naszych Klientów, ale także o środowisko, dlatego sukcesywnie wdrażamy proekologiczne zmiany, z których jesteśmy dumni!

 

A gdyby tak… bez foliowej reklamówki?

 

Wygoda jest dla nas i naszych Klientów niezwykle istotna, ale cenimy sobie także dbałość o środowisko. W związku z tym stopniowo i konsekwentnie rezygnujemy z reklamówek foliowych na rzecz toreb papierowych oraz wprowadziliśmy do sprzedaży uniwersalne torby wielokrotnego użytku, które posiadają poszerzone dno dedykowane do przenoszenia ciast i tortów.

Przysmaki na wynos w słoikach

 

Nasze dania garmażeryjne oraz niektóre desery przechowujemy w słoikach. Taka forma nie tylko pozwala na dłużej zachować walory smakowe jedzenia, ale jest także dużo bardziej przyjazna dla środowiska niż plastikowe opakowania.

Pod papierową… przykrywką

 

Aromatyczna kawa na wynos? Jak najbardziej, ale tylko w papierowym kubku z papierową przykrywką! Zależy nam na tym, aby ograniczać zużycie plastiku, dlatego w naszych sklepach kawę na wynos serwujemy wyłącznie pod osłoną papieru.

Na ostrzu noża? Tylko drewnianego!

 

Nasza oferta zawiera także liczne propozycje śniadaniowe oraz lunchowe, do który spożycia przydatne są sztućce. W tym aspekcie także dbamy o środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się na świadomą zmianę. Stopniowo rezygnujemy z plastikowych sztućców na rzecz drewnianych. Wygoda jedzenia pozostaje niezmienna, a szkodliwość dla środowiska jest znacznie mniejsza.

Segregacja w praktyce

 

Segregacja odpadów to dla nas podstawa! Na terenie całego zakładu produkcyjnego oraz poszczególnych sklepów ściśle przestrzegamy zasad segregacji. Dodatkowo, dbamy także o to, aby nasze opakowania były biodegradowalne oraz były tworzone z materiałów pochodzących z recyklingu.

Nie wyrzucamy – przeceniamy!

 

Pyszne ciasta drożdżowe dostępne w naszej ofercie wypiekamy codziennie, dlatego też na koniec dnia produkty drożdżowe przeceniamy o 50%. Dzięki temu każdy Klient ma gwarantowany zakup świeżych wypieków, a my możliwie najbardziej minimalizujemy marnowanie jedzenia.

W swoim kubku smakuje najlepiej!

 

Wspieramy tych, którzy preferują picie kawy w swoim ulubionym kubku i dodatkowo nagradzamy ich zniżką! W naszych sklepach kupując kawę z własnym kubkiem, każdy kawosz może liczyć na 1 zł rabatu.

Dzisiaj jest niedziela 26 maja. Imieniny obchodzą: Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz