Cukiernia Sowa w Galerii Łódzkiej na nowo!  

06.12.2022
Cukiernia Sowa w Galerii Łódzkiej na nowo!   

Nowe odświeżone wnętrze zaprasza Klientów do Galerii Łódzkiej.

 

Po krótkiej przerwie otworzyliśmy się z nową energią, stałym asortymentem i nowościami, a wśród nich Babka Panettone - długodojrzewające, włoskie ciasto drożdżowe z dodatkiem kandyzowanej skórki pomarańczowej i rodzynek.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świąteczną, w skład której oprócz ręcznie robionych pralin Dziadek do orzechów znajdziecie między innymi zestaw pierników do dekoracji, który umili czas w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę.

 

Zapraszamy do naszej cukierni. Godziny otwarcia oraz dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie, w zakładce cukiernie

 

 

Ustawienia dostępności

Dzisiaj jest wtorek 16 września. Imieniny obchodzą: Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz