Nowy słodki punkt na mapie Torunia już otwarty!

W Parku Handlowym S1, czyli dawnym Pasażu Zieleniec, powstała Cukiernia Sowa, w której na torunian czekać będą słodkie wyroby i nie tylko.

 

Do drzwi naszego królestwa zaprowadzi Was zapach świeżego, chrupiącego pieczywa prosto z pieca. Ale to nie wszystko! W witrynie znajdziecie także kanapki, pasty i sałatki, a w lodówkach – dania garmażeryjne, takie jak pierogi czy zupy. Piękne wnętrze zaprasza do słodkich spotkań i rozmów przy filiżance aromatycznej kawy. Ale lokal będzie znakomitym adresem również dla tych, którzy na co dzień żyją w biegu i preferują zakupy na wynos.

 

Od dnia 21 lipca do 31 sierpnia możecie skorzystać z wyjątkowych promocji, które pozwolą Wam posmakować różnych propozycji z asortymentu w jeszcze korzystniejszych cenach.

 

Nowo otwarta cukiernia jest 166 Sklepem sieci Cukiernia Sowa i jednocześnie siódmym słodkim punktem tej marki na mapie Torunia. Cukiernia Sowa W Parku Handlowym S1 (ul. Broniewskiego 61-63) Jest czynna siedem dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, w soboty w godz. 8.00-18.00 oraz we wszystkie niedziele w godz. 9.00-16.00. Więcej informacji o lokalu, asortymencie i promocjach można znaleźć tutaj: www.cukierniasowa.pl/s1