Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej, kształcącej w zawodach: cukiernik, piekarz, technik technologii żywności, technik żywienia i usług gastronomicznych? A może właśnie w tym roku ukończysz taką szkołę i rozpoczniesz słodką pracę? Najwyższy czas podjąć wyzwanie i sprawdzić się w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Uczniowskim Cukierni Sowa. Konkurs odbywa się w formule on-line, realizowany jest w kategorii jednoosobowej, a uczestnicy podczas zgłoszenia swojego udziału w konkursie zobowiązani są przedstawić samodzielnie przygotowaną pracę konkursową o tematyce:


Z CZYM KOJARZY MI SIĘ CUKIERNIA SOWA?

Skomponuj wyjątkowe smaki, przygotuj autorski przepis na tort wykonany dowolnymi technikami cukierniczymi, a następnie do 20 czerwca 2023 r. wyślij zgłoszenie. Najlepsi będą mieli możliwość uczestniczenia w profesjonalnych warsztatach cukierniczych, które odbędą się jesienią 2023 r. w siedzibie Cukierni Sowa w Bydgoszczy.

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku! W październiku przyjechali do Bydgoszczy laureaci pierwszej edycji konkursu uczniowskiego. Najpierw zwiedzaliśmy cały zakład produkcyjny Cukierni, by później uczestniczyć w dwóch grupach warsztatowych.

Pierwsza zagłębiała tajniki produkcji zachwycających monoporcji pod czujnym okiem mistrza cukiernictwa Michała Wiśniewskiego. Druga, prowadzona przez mistrzynię świata w dekoracji tortów Jowitę Woszczyńską poznawała sekrety precyzyjnego przystrajania wypieków.

Zobaczcie jak wyglądał ten dzień pełen wrażeń!

 

Zobacz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wypełnij formularz, chętnie pomożemy! 

* pola wymagane


Dzisiaj jest piątek 02 czerwca. Imieniny obchodzą: Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna