Jesteś uczniem szkoły branżowej I stopnia lub technikum w zawodzie cukiernika? A może właśnie w tym roku ukończysz taką szkołę i rozpoczniesz słodką pracę? Najwyższy czas podjąć wyzwanie i sprawdzić się w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskim Cukierni Sowa, który dedykowany jest uczniom oraz tegorocznym absolwentom kierunku kształcenia w zawodzie cukiernika.

Konkurs obejmuje dwie kategorie – indywidualną i zespołową, a słodkie zmagania mają dwa etapy!

Skomponuj wyjątkowe smaki i przygotuj autorski przepis na monoporcję lub tort, a następnie wyślij zgłoszenie i weź udział eliminacjach. Najlepsi będą mieli możliwość przygotowania swojego deseru na finale, który odbędzie się w październiku 2022 r. w siedzibie Cukierni Sowa w Bydgoszczy.

16.05-15.09.2022 r., zgłoszenia online

23 - 24 października 2022 r., finał stacjonarny w Bydgoszczy

W ramach eliminacji jury oceni nadesłane prace konkursowe, przydzielając punkty w następujących kategoriach: kreatywność, estetyka prezentacji, dekoracja i zastosowane techniki. Do finałowego etapu zostanie zakwalifikowanych sześć osób w konkurencji indywidualnej oraz sześć duetów w konkurencji zespołowej, które zdobędą najwięcej punktów w eliminacjach.

 

Z tymi osobami spotykamy się na finale w Bydgoszczy. Przygotują one swoje dzieła na żywo przed konkursową komisją, wygrają atrakcyjne nagrody i będą uczestniczyć w specjalnych warsztatach na terenie naszego zakładu!

I miejsce – pakiet nagród o wartości 2 000 zł oraz gwarancja zatrudnienia w Cukierni Sowa na stanowisku Młodszego Cukiernika, wprowadzenie receptury zwycięskiego deseru do menu Cukierni Sowa
II miejsce - pakiet nagród o wartości 1 000 zł
III miejsce - pakiet nagród o wartości 500 zł

Wszyscy finaliści otrzymają medale i pamiątkowe dyplomy, bluzy z logotypami Cukierni Sowa, a także nagrody książkowe. Będą mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach cukierniczych orgaznizowanych w drugim dniu finałów.

 

I miejsce - pakiet nagród o wartości 3 000 zł + mikser planetarny dla szkoły
II miejsce - pakiet nagród o wartości 2 000 zł
III miejsce - pakiet nagród o wartości 1 000 zł

Wszyscy finaliści otrzymają medale oraz puchar dla swojej szkoły, pamiątkowe dyplomy, bluzy z logotypami Cukierni Sowa, a także nagrody książkowe. Będą mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach cukierniczych orgaznizowanych w drugim dniu finałów.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wypełnij formularz, chętnie pomożemy! 

* pola wymagane