Nowe słodkie adresy we Wrocławiu i w Warszawie

Środa, 27 kwietnia, to słodka data w naszym firmowym kalendarzu! To właśnie dzisiaj otworzyliśmy dla Was dwie cukiernie, w których czekają na Was nasze słodkości i niespodzianki z okazji otwarcia.

 

Wrocław – słodkie serce miasta!

 

Od dzisiaj tuż przy Dworcu PKP, w CH Wroclavia przy ul. Suchej 1, będziecie mogli skusić się na nasze słodkie wyroby, pyszną kawę z własnej palarni, ręcznie robione praliny oraz chrupiące pieczywo. W ofercie nie brakuje też naszych znakomitych przysmaków lunchowych – kanapek, sałatek, bajgli i focacci.

 

Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Was specjalne promocje. Od 27 kwietnia do 15 maja w Cukierni Sowa w CH Wroclavia możecie kupić dowolną kanapkę, bajgla lub sałatkę, a kawę filtrowaną na wynos otrzymacie za 1 zł lub też skorzystać z oferty -50% na drugi produkt na wynos z naszego asortymentu tortów, tart i okrągłych serników. Natomiast od 16 do 31 maja czeka na Was promocja 2+1, w ramach której przy zakupie dwóch dowolnych produktów z oferty „Pyszne z pieca”, trzeci produkt otrzymacie za 1 gr.  

Ale to nie wszystko! Z okazji otwarcia mamy dla Was prawdziwy maraton warsztatów! Przyjdźcie i razem z nami odkryjcie tajniki cukiernictwa, kawy i lunchowych przysmaków. Harmonogram dostępny jest tutaj: https://www.cukierniasowa.pl/aktualnosci/kroi-sie-cos-slodkiego-w-samym-sercu-wroclawia

 

Warszawa – nowy adres, dobrze znany smak!

 

Przy ul. Kaliszówka 2 na warszawskich Bielanach znajdziecie teraz cukiernię, którą wcześniej odwiedzaliście przy ul. Sokratesa 2A. W nowej lokalizacji asortyment pozostaje niezmiennie pyszny! Możecie się skusić na nasze tradycyjne wypieki, lodowe desery, wyjątkowe praliny i trufle oraz bogatą ofertę lunchową i pieczywo „Pyszne z pieca”. Lokal jest umiejscowiony przy ścieżce rowerowej, więc z pewnością zaspokoi też głód i pragnienie rowerzystów.

Szczegółowe informacje o tym słodkim punkcie znajdziecie tutaj: https://www.cukierniasowa.pl/cukiernie/warszawa-ul-kaliszowka-2


 

Słodkie lokalizacje czekają na Was, do zobaczenia!