Tort z przestrzennymi dekoracjami – kunszt i mistrzowska precyzja

Tort z przestrzennymi dekoracjami – kunszt i mistrzowska precyzja

 

Trójwymiarowe dekoracje bez wątpienia robią wrażenie, szczególnie jeśli znajdują się na torciku okolicznościowym. Jednak czy sam wypiek może być ozdobą? Tak! Wtedy mowa o tortach 3D – jadalnych dziełach sztuki. Możesz je zamówić w naszych Cukierniach w centrum Warszawy lub innych miastach w całej Polsce. Pozwól najpierw jednak, że wprowadzimy Cię w zachwycający świat przestrzennych dzieł sztuki cukierniczej. Na jakie okazje sprawdzą się ekstradekoracyjne torty okolicznościowe? Z czego powstają niezwykłe elementy wykończenia artystycznych deserów? Czytaj dalej, a może w przyszłości zostaniesz ich mistrzem nie tylko w teorii!

 

Okolicznościowe torty przestrzenne – deser czy dzieło sztuki?

 

Niezwykłe torty od kilku lat robią prawdziwą furorę. Chętnie zamawiane są na jubileusze i okazje w życiu dzieci, nastolatków, dorosłych, a także seniorów. Mogą one przybierać najróżniejsze formy, zachwycać samym kształtem lub dekoracją bądź stanowić absolutne dzieło cukierniczo-rzeźbiarskie. Artyści z Cukierni Sowa mogą stworzyć dla Ciebie torcik o wymarzonym wyglądzie na każde przyjęcie okolicznościowe w życiu Twoim lub bliskich Ci osób. Otwierasz butik? Zaskocz gości wspaniałym deserem w kształcie torebki! Twój przyjaciel obchodzi urodziny i jest zapalonym wędkarzem? Podaruj mu tort do złudzenia przypominający rybę!

 

Jak powstają torty z przestrzennymi dekoracjami?

 

Niezwykle efektowne wyroby cukiernicze, jakimi są artystyczne torty okolicznościowe, wymagają sporo pracy i umiejętności. Proces ich przygotowania rozpoczyna się oczywiście tak samo, jak w przypadku tradycyjnych torcików z cukierni – projekt musi być zgodny z oczekiwaniami klienta. Zamawiający musi określić: preferowany rozmiar i liczbę porcji, rodzaj biszkoptu i smak kremu. Dodatkowo wskazuje również kształt i rodzaj ozdób, które uświetnią jego wygląd. Osoba, która zajmuje się przygotowaniem słodkości, musi być:

  1. Kreatywna. Projektowanie wspaniałych dekoracji wymaga tego, by wspinać się na wyżyny swojej wyobraźni i nieustannie odkrywać nowe pokłady kreatywności.

  2. Cierpliwa. Tworzenie tortów przestrzennych jest niezwykle czasochłonne.

  3. Precyzyjna. Często do wykonania jest mnóstwo niewielkich elementów. Dodatkowo dokładnie przygotowane ozdoby prezentują się najlepiej.

torty-3d-cukiernia-sowa

 

Wykończenie tortu przestrzennego – jadalne dekoracje

 

Nadające się do zjedzenia elementy tortu ekstradekoracyjnego nie muszą przedstawiać jedynie postaci z bajek i filmów. Mogą to być także ozdoby związane z pasją, ulubionym miejscem, ukochaną osobą bądź zawodem osoby, dla której przygotowywany jest deser. Zastanawiasz się, z czego wykonane są buty, ludziki czy wyścigówki zdobiące torciki okolicznościowe dostępne w naszej Cukierni? Zachwycające dekoracje przestrzenne cukiernicy mogą stworzyć z:

  • masy cukrowej,

  • masy marcepanowej,

  • czekolady plastycznej,

  • lukru.

Na jaką okazję można zamówić tort?

 

Na każdą! To personalizowana słodycz, którą można zaskoczyć bliską osobę na przykład z okazji baby shower, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Rodzice mogą podarować swojemu dziecku przestrzenny tort również w geście gratulacji za ukończenie studiów czy wygraną w ważnym konkursie. Torcik przystrojony ozdobami związanymi z zainteresowaniami solenizanta sprawdzi się na urodziny niezależnie od wieku. Zamówienia przyjmują Cukiernie w centrum takich miast jak Warszawa i wielu innych – niezależnie od tego, jakie przyjęcie okolicznościowe urządzasz i gdzie mieszkasz, chętnie zajmiemy się przygotowaniem oryginalnego tortu!

 

Zamów wyjątkowy tort okolicznościowy z Cukierni Sowa!

Na takich okazjach, jak urodziny, rocznice ślubu, chrzty i przyjęcia komunijne nie może zabraknąć artystycznego wyrobu ze sprawdzonej cukierni! Personalizowany wypiek bezbłędnie podkreśli charakter imprezy okolicznościowej i sprawi, że główny bohater przyjęcia poczuje się wyjątkowo. Choć tego typu słodkości podobają się szczególnie najmłodszym, bez wątpienia skradną serca i starszych osób. Już teraz poznaj nasze okolicznościowe torty ekstradekoracyjne. Sprawdź, czy jest wśród nich Twój wymarzony wzór lub opracuj własny projekt i skontaktuj się z nami!

Dzisiaj jest sobota 02 marca. Imieniny obchodzą: Absalon, Paweł, Januaria, Agnieszka, Symplicjusz, Michał, Helena, Franciszek, Henryk, Krzysztof, Prosper