Torty ekstradekoracyjne

Torty ekstradekoracyjne wykonywane na podstawie specjalnego zamówienia klienta, w szczególności takie, na których umieszczony jest wizerunek ludzkich postaci mogą odbiegać od oryginału.

 

Ze względu na ograniczenie stosowania barwników z dodatkiem bieli tytanowej E-171 wykonywane przez nas torty weselne, dekoracyjne oraz ekstradekoracyjne mogą różnić się od tych, które widnieją na zdjęciach na stronie internetowej oraz w katalogach.


Jeśli chcesz zachwycić gości przyjęcia urodzinowego młodego człowieka, postaw na torty dekoracyjne dla dzieci z efektownymi motywami 3D. Cukiernia Sowa oferuje wyśmienite ciasta na zamówienie, które powstają na bazie naszych oryginalnych receptur. Przygotowujemy je w wielu interesujących kształtach. Szczególnie polecane motywy to:

  • hamburger,
  • sportowy samochód,
  • statek kosmiczny.

Tort w wersji trójwymiarowej z dostawą sprawdzi się nie tylko na urodziny Twojego malca, ale też wieczór kawalerski czy panieński.Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia. Imieniny obchodzą: Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena