3 powody, dlaczego warto zamówić słodki bufet na event firmowy

 

Eventy firmowe to nie tylko rozrywka dla pracowników oraz partnerów biznesowych. Każde takie wydarzenie wpływa na wizerunek danej marki. Dlatego też tak ważna jest spójna i przemyślana oprawa, a wśród niej jeden z najważniejszych elementów – catering. Obecnie popularną formą serwowania słodkiego poczęstunku jest bufet, który jest efektowny wizualnie oraz daje pole do kreatywnej personalizacji podawanych ciast i ciastek. Sprawdź, dlaczego słodkie bufety pełne smakołyków to doskonały pomysł na najbliższy event firmowy!

Słodki stół: efektowny poczęstunek na ważne spotkania

Wybierając catering na imprezę w firmie, należy uwzględnić zróżnicowane upodobania smakowe zaproszonych osób. Czy są to pracownicy z różnych grup wiekowych, czy partnerzy biznesowi, odpowiednio przygotowanym poczęstunkiem z pewnością trafisz w różne gusta. W przypadku takich wydarzeń doskonale więc sprawdza się forma bufetu, gdzie każdy ma możliwość skosztowania wybranych przez siebie dań. Szczególnie popularne są tzw. candy bary czy mini deserki podane w atrakcyjny sposób. Sprawdzają się jako szybka przekąska podczas przerwy na kawę lub deser po uroczystej kolacji.

Każda okazja jest dobra na przygotowanie słodkiego stołu. Poprzez odpowiednie dekoracje i menu można podkreślić charakter danego wydarzenia oraz pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy.

Poczęstunek ten warto wybrać na takie eventy firmowe, jak:

  • konferencje,

  • szkolenia i prelekcje,

  • jubileusze,

  • spotkania z mediami,

  • wigilie,

  • obchody sukcesów firmy.

Słodki bufet to dobrze zorganizowany poczęstunek

Słodki stół to idealne rozwiązanie cateringowe dla mniejszych i dużych przedsiębiorstw. W ten sposób oszczędzasz czas na planowanie kolejnych posiłków, co przy większej liczbie zaproszonych może być szczególnie trudne. Często zdarzają się nieprzewidziane sytuacje czy opóźnienia, nad którymi nie sposób zapanować. Wcześniej przygotowany i udekorowany stół pełen smakołyków to rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz martwić się losowymi zdarzeniami.

Nasza cukiernia z dowozem oferuje zarówno możliwość samodzielnego wyboru menu, jak i usługę przygotowania całego cateringu przez fachowców. Jeśli zdasz się na doświadczenie naszych mistrzów cukiernictwa, zaplanujemy bufet pełen różnorodnych smaków. Wszystkie smakołyki możemy dostarczyć na wskazany przez Ciebie adres.

słodki bufet firmowy

Elegancka i spójna prezentacja robi wrażenie

Do głównych zalet słodkiego stołu należą nie tylko wygoda i oszczędność, ale i efekt wizualny, który zawsze robi duże wrażenie na gościach. Nie uzyskasz go, wykładając opakowania ciastek ze sklepu lub talerze z kawałkami domowych ciast. Ważna jest tu bowiem spójna koncepcja oraz estetyczny i oryginalny sposób wyeksponowania smakołyków. Idealny candy bar na firmowy event powinien tworzyć elegancką i harmonijną kompozycję. Znaczenie ma oprawa bufetu, na którą składa się motyw imprezy. Może być powiązany z kolorystyką firmy lub nawiązywać do konkretnej okazji.

Żeby uzyskać najlepszy efekt, należy też oczywiście starannie wybrać desery. Ciastka bankietowe to smakołyki stworzone do podawania w formie ogólnodostępnego dla gości bufetu. Niewielkie kawałki pozwalają na próbowanie różnych smaków, a kolory polew i kremów są jednocześnie ozdobą słodkiego stołu i zachętą do częstowania się. Popularnością cieszą się również torty na zamówienie dopasowane wyglądem do koncepcji firmowej imprezy.

Słodki stół zorganizowany z pomysłem pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Warto wykorzystać możliwość personalizowania bufetu oraz znajdujących się na nim słodyczy, aby podkreślić tożsamość marki. To świetna niespodzianka dla pracowników oraz okazja do promocji przedsiębiorstwa na zewnątrz.

Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na jednolitą kolorystykę nawiązującą do firmowych barw. Możesz zamówić również ciastka i babeczki z nazwą przedsiębiorstwa z lukru lub logo wykonanym z masy cukrowej. Popularne są także torty firmowe z dekoracją 3D lub zdjęciem na białej czekoladzie.

Postaw na wyrafinowaną słodką ucztę. Zamów już dziś!

Wykorzystaj każdą okazję do promocji swojego biznesu. Słodki stół z profesjonalnie przygotowaną oprawą wywoła pozytywne uczucia u pracowników na ważnych firmowych eventach. Z kolei Twoi partnerzy biznesowi docenią elegancką formę poczęstunku. W Cukierni Sowa oferujemy torty dekoracyjne i nie tylko. W naszych cukierniach w Łodzi i innych miastach najdziesz wiele przepysznych propozycji na zaplanowanie bufetu w Twojej firmie. Czekają tu na Ciebie między innymi kolorowe makaroniki oraz mini deserki w nowoczesnym wydaniu. Sprawdź!