Torty Mistrzowskie


W poszukiwaniu idealnego wypieku na specjalną uroczystość powinieneś poznać torty artystyczne, które przygotowujemy w Cukierni Sowa. Oferujemy wyborne słodkości wykonane na bazie biszkoptów i smakowitych kremów, ozdabiane fantazyjnymi dekoracjami. Cena tych wyjątkowych deserów jest przystępna. Doskonale nadają się na wiele okazji, na przykład:

  • wesele,
  • urodziny,
  • rocznicę ślubu,
  • bankiet firmowy.

Proponujemy Ci tort artystyczny z dostawą do domu, którego wyborny smak zadowoli nawet bardziej wybrednych gości. W ofercie znajdziesz ciasta piętrowe o zróżnicowanej gramaturze, przez co łatwo dostosujesz zakup do ilości uczestników spotkania. Nasza cukiernia ma ponad 150 oddziałów w całym kraju, dlatego możesz cieszyć się tymi wspaniałymi wyrobami bez względu na miejsce zamieszkania.

Za warstwę artystyczną naszych wypieków odpowiedzialna jest m.in. Jowita Woszczyńska, Mistrzyni Świata z 2019 roku w dekorowaniu tortów, która pokonała pozostałych 16 uczestników konkursu. Jej prace to prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej, dlatego polecamy je również w przypadku organizacji bardzo prestiżowego wydarzenia.Dzisiaj jest poniedziałek 15 lipca. Imieniny obchodzą: Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna