Torty weselne

   Zobacz katalog weselny    

Jeśli chcesz, aby Twoje przyjęcie ślubne było udane, sprawdź nasze torty weselne na stelażu i wybierz idealną opcję na tę ważna uroczystość. Cukiernia Sowa oferuje produkty o wyśmienitym smaku i pięknym wyglądzie, których cena jest zawsze atrakcyjna. Mamy doświadczenie w przyrządzaniu wybornych słodkości na specjalne okazje. Sprzedajemy je m.in. w:

  • Warszawie,
  • Białymstoku,
  • Bydgoszczy,
  • Kielcach.

Przygotowujemy wyśmienite wypieki na zamówienie, korzystając z tradycyjnych, sekretnych receptur. Nasi uzdolnieni cukiernicy wykonają dla Ciebie wyborny tort, który sprawdzi się zarówno na wielką fetę weselną, jak i skromną kolację ślubną. W przypadku tej pierwszej opcji polecamy szczególnie wariant piętrowy ze stelażem, który prezentuje się bardzo okazale.

Nasze słodkości to nie tylko doskonały smak, ale też wygląd, gdyż wszystkie są ozdobione pięknymi dekoracjami, podkreślającymi wagę uroczystości. Cukiernia Sowa ma w swojej ofercie m.in. tort rustykalny, który cieszy się ostatnio dużą popularnością. Wszystkie torty weselne możesz zamówić z dostawą we wskazane miejsce.Dzisiaj jest czwartek 23 maja. Imieniny obchodzą: Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan