Torty na chrzciny


Celebrowanie pierwszego sakramentu Twojego dziecka będzie na pewno udane, jeśli zdecydujesz się na tort na chrzest święty, w wersji dla chłopca lub dziewczynki. Cukiernia Sowa przygotuje dla Ciebie smakowity wypiek na zamówienie, przeznaczony na to wyjątkowe wydarzenie, czyli chrzciny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży cukierniczej stworzymy wyśmienity produkt, którego cena na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Nasze torty dla chłopców i dziewczynek przystępujących do chrztu świętego wykonujemy na podstawie autorskich receptur, które gwarantują niesamowite doznania smakowe. Składają się m.in. z niezwykle puszystego biszkoptu, przekładanego delikatnym kremem z dodatkami i jest zwieńczony piękną dekoracją. Możesz je zamówić z dostawą do domu - do dyspozycji masz wiele wyśmienitych smaków, takich jak:

  • wiedeński,
  • hiszpański orzechowy,
  • truskawkowy,
  • pralinowy

i wiele innych. Jeśli chcesz, aby nasz tort umilił uroczystość chrzcin Twojego dziecka, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Cukiernia Sowa ma oddziały w całym kraju - znajdziesz nas w wielu dużych miastach.Dzisiaj jest sobota 13 lipca. Imieniny obchodzą: Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz