Bydgoszcz

Pracownik działu kadr i płac

przy ul. Schulza 3.

Zadania:

- prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami Prawa Pracy,
- wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
- przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy oraz z umowami cywilnoprawnymi,
- śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb firmy,
- bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
- współpraca z innymi działami firmy,
- przygotowanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy,
- czynny udział w realizacji zadań związanych z PPK.

Oczekiwania:

- doświadczenie na stanowisku pracownika ds. kadr i płac,
- dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych i RODO,
- wiedza w obszarze naliczania wynagrodzenia z umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
- praktyczna znajomość systemów rozliczania czasu pracy (m.in. równoważnego systemu),
- znajomość programów kadrowo-płacowych, Płatnika, MS Office,
- dobra organizacja pracy własnej,
- wykazywanie inicjatywy w pracy,
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.