Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Łódź

Szukasz wyśmienitych wypieków na co dzień i od święta? Zapraszamy do Cukierni Sowa dostępnych w kilku lokalizacjach w Łodzi. Nasza firma działa w oparciu o wieloletnią tradycję i klasyczne receptury - to dlatego sprzedawane w Cukierniach Sowa ciasta czy torty są tak smaczne. Odwiedź nas w centrum - np. w Solaris Park, Galerii Łódzkiej lub jednej z pozostałych lokalizacji. Na nasze słodkości może liczyć też Widzew - tu spotkasz nas w Galerii Nowosolnej.

Torty na zamówienie z Cukierni Sowa - Łódź

W Cukierniach Sowa znajdziesz zarówno codzienne wypieki czy desery, jak i torty artystyczne na różne okazje. Realizujemy projekty dla dzieci i dla dorosłych, za każdym razem dokładając wszelkich starań, by zarówno smak, jak i wygląd tortu odpowiadały wymogom zamawiającego. Zamówisz u nas torty weselne, urodzinowe, komunijne i wiele innych. Pieczemy ponadto ciasta na zamówienie - idealne na każde przyjęcie. Interesuje Cię pełna oferta bądź cennik? Zachęcamy do odwiedzin w jednym z naszych punktów lub kontaktu telefonicznego!


Łódź

ul. Józefa Piłsudskiego 15/23 (Galeria Łódzka)

zobacz wizytówkę

al. Jana Pawła II 30 (Pasaż Łódzki)

zobacz wizytówkę

ul. J. Karskiego 5 (CH Manufaktura)

zobacz wizytówkę

Armii Krajowej 39 (PARK HANDLOWY)

zobacz wizytówkę

Traktorowa 56 (PARK HANDLOWY)

zobacz wizytówkę

ul. Pabianicka 245 (CH Port)

zobacz wizytówkę

ul. Jugosłowiańska 1a (Galeria Nowosolna)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest czwartek 18 kwietnia. Imieniny obchodzą: Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara