Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Kołobrzeg

Szukasz miejsca, w którym zjesz najlepsze torty, ciasta lub desery w Kołobrzegu? Zapraszamy do Cukierni Sowa! Nasza marka znana jest miłośnikom smaku od wielu lat. To tutaj znajdziesz wypieki bazujące na tak lubianych, tradycyjnych recepturach i najlepszych składnikach. Przypomnij sobie z nami ulubione słodkości z dziecięcych lat lub odkryj nowe ulubione kompozycje. Każda nasza Cukiernia dostarczy Ci rozkosz dla podniebienia!

Ciasta i torty na zamówienie w Kołobrzegu

W Cukierni Sowa w Kołobrzegu możesz również złożyć zamówienie na pyszne torty i ciasta. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wypieków na specjalne okazje: wesela, urodziny, komunie, chrzciny i znacznie więcej! Nasze artystyczne kreacje zachwycają dekoracjami dopasowanymi do okoliczności i specyficznych wymagań zamawiającego, a także bezkonkurencyjnym smakiem. Dostępnych jest wiele wariantów tortów i ciast, które zadowolą wszelkie gusta. Zamów osobiście lub telefonicznie – pełna oferta i cennik dostępne są we wszystkich naszych cukierniach.


Kołobrzeg

Dzisiaj jest czwartek 23 maja. Imieniny obchodzą: Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan