Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Jelenia Góra

Jako profesjonalna cukiernia w Jeleniej Górze oferujemy tylko najlepszej jakości wypieki. Szeroka gama wyrobów sprawia, że możemy spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz miejsca, w którym zakupisz torty, ciasta czy inne słodkości i kawę, odwiedź nasz lokal.

Zatrudniamy doświadczonych mistrzów cukiernictwa, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą wyśmienite ciasta. Korzystamy z tradycyjnych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, ale tworzymy nasze wyroby metodami zarówno klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Szanujemy tradycję i czerpiemy z niej inspirację, a jednocześnie posługujemy się nowoczesnymi technologiami i metodami, osiągając efekt synergii.

Najlepsze torty w Jeleniej Górze

Oferujemy wiele rozmaitych wyrobów cukierniczych. W Cukierni Sowa proponujemy m.in. szeroką gamę ciasteczek, ciast deserowych, a także lodów, czekolad i kaw serwowanych na miejscu. Podniebienie można zadowolić także pysznymi powidłami i konfiturami powstającymi według tradycyjnych przepisów. Szczególnie rozbudowanym menu dysponujemy w zakresie tortów, które uświetniają celebrację wyjątkowych chwil. Proponujemy wyroby zachwycające smakiem i świeżością, ale i wyglądem. Sprzedajemy ciasta artystyczne, urodzinowe i weselne – kunsztownie udekorowane, uświetniają każde przyjęcie.

Gwarantujemy doskonały smak, na który składają się doświadczenie oraz wysokojakościowe składniki. Wybierając produkty oferowane przez nasze cukiernie, podejmujesz trafną decyzję. Zachęcamy do składania zamówień!

Jelenia Góra

Al. Jana Pawła II 51 (Galeria Sudecka)

zobacz wizytówkę

ul. Podwale 25 (CH Nowy Rynek)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest czwartek 23 maja. Imieniny obchodzą: Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan