Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Kontynuujemy rodzinne tradycje sięgające 1946 roku, prowadząc cukiernie m.in. w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Jesteśmy z Wami w najbardziej wyjątkowych momentach, ponieważ dostarczamy autorskie torty:

  • weselne,

  • urodzinowe,

  • dla dzieci,

  • artystyczne,

  • komunijne.

Sprzedajemy ciasta na zamówienie i na miejscu. Nasza cukiernia w Trójmieście – podobnie jak w całym kraju – jest miejscem, w którym zamówisz kawę i pyszny deser lub kupisz unikatowy prezent, np. starannie wyselekcjonowane i wykonane praliny. Jesteśmy znani z oferty doskonałej kawy ziarnistej i lodów.

Torty na zamówienie w Gdańsku i Trójmieście

Nasze torty na zamówienie od pokoleń uświetniają niejedną imprezę urodzinową, weselną czy komunijną. W zależności od charakteru uroczystości możemy przygotować wariant nawet dla kilkudziesięciu gości – tort wielopiętrowy, z dodatkowymi zdobieniami, np. ze świeżymi kwiatami. Dużym zainteresowaniem cieszą się dekoracyjne warianty dla dziecka lub na specjalną okazję. Ich projekt jest wręcz artystyczny i zrealizowany z niezwykłą precyzją. Może zawierać elementy związane z indywidualną pasją, a kształtem i całością kompozycji przypominać... boisko piłkarskie czy hamburgera.

 

Gdy składasz zamówienie w Cukierni Sowa, otrzymujesz kompletną informację na temat dostępnych możliwości, terminów realizacji czy szczegółowego cennika. Planowanie dużych uroczystości z naszym wsparciem obejmującym wykonanie apetycznych i stylowych wypieków to dobry wybór, co mogą potwierdzić zadowoleni klienci z całego kraju, w tym z Trójmiasta. A jeśli potrzebujesz tortu na ostatnią chwilę, w niespodziewanej sytuacji, odwiedź jedną z naszych cukierni, gdzie oferujemy świeże wypieki – codzienne oraz na specjalną okazję.

Wiodąca cukiernia w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Jesteśmy znani z unikatowych receptur i bogatej oferty w każdej cukierni. Nasza profesjonalna obsługa dba o poziom realizacji zamówień oraz bieżącą sprzedaż. Trójmiejskie punkty są zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach Sopotu, Gdyni, Gdańska, m.in. największych centrach handlowych i pasażach handlowych.

W jednej z naszych cukierni znajdziesz m.in.:

  • galanterię czekoladową,

  • kawę i przybory do jej zaparzania,

  • lody, ciastka i słodkie przekąski,

  • ciasta i torty – urodzinowe, weselne, dla dzieci, artystyczne i inne,

  • konfitury, pieczywo, powidła, śniadania.

W trosce o świeżość oraz jakość produktów dbamy o wysokie standardy na każdym etapie przygotowywania wypieków czy samej sprzedaży. Jesteśmy jednym z liderów na cukierniczym rynku trójmiejskim i ogólnopolskim. Czekamy na Twoją wizytę lub kontakt, a realizacja zamówienia będzie dla nas czystą przyjemnością!

Sopot

ul. Bohaterów Monte Cassino 19

zobacz wizytówkę

Gdynia

Al. Zwycięstwa 256 (CH Klif)

zobacz wizytówkę

Plac Górnośląski 6

zobacz wizytówkę

ul. Kazimierza Górskiego 2 (CH Riviera)

zobacz wizytówkę

ul. 10 Lutego 11 (CH Batory)

zobacz wizytówkę

ul. Bosmańska 45 (Pasaż Handlowy Bosman)

zobacz wizytówkę

ul. Płk. Dąbka 338 (CH Szperk)

zobacz wizytówkę

Gdańsk

ul. Obrońców Wybrzeża 1 (Galeria Przymorze)

zobacz wizytówkę

ul. Kołobrzeska 41c (Alfa Centrum)

zobacz wizytówkę

ul. Spacerowa 48 (CH Osowa)

zobacz wizytówkę

al. Rzeczypospolitej 33 (Galeria Zaspa)

zobacz wizytówkę

al. Grunwaldzka 141 (Galeria Bałtycka)

zobacz wizytówkę

ul. Złota Karczma 26 (Park Handlowy Matarnia)

zobacz wizytówkę

ul. Schuberta 102A (GH Morena)

zobacz wizytówkę

ul. Rajska 10 (GH Madison)

zobacz wizytówkę

ul. Przywidzka 7 (Rental Park)

zobacz wizytówkę

Rumia

ul. Grunwaldzka 108 (CH Port Rumia)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest poniedziałek 15 kwietnia. Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Olimpia, Modest, Abel, Wszegniew, Anastazja, Tytus, Potencjana, Potencjanna, Sylwester, Sylwestra, Piotr