Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Rumia

Zachęcając do odwiedzenia cukierni w Rumi, zapraszamy Cię tym samym do świata marki Sowa, w którym na pierwszym miejscu stawiamy smak i finezję autorskich receptur. Działamy nowocześnie, a zarazem w poszanowaniu rodzinnych tradycji, ponieważ istniejemy na rynku od 1946 roku. Nasze wyjątkowe torty potwierdzają pozycję cukierni Sowa na rynku. Oferowane wyroby są z Tobą i Twoimi bliskimi w najważniejszych chwilach, np. na weselach i chrzcinach, ale i na co dzień, pełniąc rolę wspaniałych upominków i niezastąpionych deserów.

Cukiernia z bogatą ofertą w Rumi

Masz ochotę na smaczny deser lodowy lub ciasto, którym podzielisz się ze znajomymi? A może szukasz słodkiego upominku z klasą i pomysłem? Cukiernie w Rumi i innych miastach Polski są potwierdzeniem dobrej opinii o marce Sowa. Sprzedajemy własną kawę i uświetniamy początek dnia świeżym pieczywem i ofertą śniadaniową, a wszystkie ciasta znajdujące się w menu są idealnym dopełnieniem planowanej imprezy okolicznościowej.

Torty, ciasta i słodkie bufety w Rumi

Przygotowując uroczystość lub firmowy event, zamów tort, którego wielkość i smak są dostosowane do potrzeb Twoich gości i charakteru imprezy. Nasi mistrzowie wciąż poszerzają katalog propozycji na takie wydarzenia:

  • wesela,

  • chrzciny,

  • bankiety,

  • komunie,

  • urodziny.

Zawsze możesz też odwiedzić nasz punkt i złożyć spersonalizowane zamówienie na wariant ekstradekoracyjny czy stworzony od podstaw, specjalnie dla Twojego dziecka czy solenizanta. Przekonaj się osobiście, dlaczego Cukiernia Sowa jest synonimem jakości i smaku!

Rumia

ul. Grunwaldzka 108 (CH Port Rumia)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest sobota 13 lipca. Imieniny obchodzą: Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz