Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Sopot

Czy znasz już Cukiernie Sowa? Jeśli nie było Ci jeszcze dane spróbować naszych dopracowanych wypieków, zapraszamy do punktów w Sopocie! Znajdziesz w nich wyśmienite torty, z których jesteśmy znani w całym kraju, ale także ciasta, desery, lody, pieczywo i znacznie więcej wspaniałości.

Zapraszamy do lokali, które kuszą smakami i aromatami, ale również atmosferą. Zjedz na miejscu, popijając naszą doskonałą herbatą lub kawą albo zamów na wynos - nasze ciasta wszędzie smakują tak samo dobrze.

Torty i ciasta na zamówienie - Cukiernia Sowa w Sopocie

Proponujemy wypieki, które pomagają umilić każdy dzień, ale również uświetniać specjalne okazje. Zajrzyj do jednego z naszych punktów w Sopocie - każda Cukiernia Sowa przyjmuje zamówienia na torty okolicznościowe i artystyczne dla dorosłych oraz dla dzieci. Przygotowujemy torty na zamówienie na wesela, komunie, chrzciny, urodziny i wiele innych okazji. Zapewniamy, że zachwycą Ciebie i Twoich gości zarówno smakiem, jak i wyglądem. Cennik dostępny jest w lokalu lub telefonicznie. Zapraszamy!


Sopot

ul. Bohaterów Monte Cassino 19

zobacz wizytówkę

Gdynia

Al. Zwycięstwa 256 (CH Klif)

zobacz wizytówkę

Gdańsk

ul. Obrońców Wybrzeża 1 (Galeria Przymorze)

zobacz wizytówkę

ul. Kołobrzeska 41c (Alfa Centrum)

zobacz wizytówkę

ul. Spacerowa 48 (CH Osowa)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest poniedziałek 15 lipca. Imieniny obchodzą: Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna