Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Katowice

Szukasz najsmaczniejszych wypieków i deserów w Katowicach? Zapraszamy do Cukierni Sowa! Nasze kreacje pieszczą podniebienia Polaków już od 1946 roku. Bazujemy na tradycyjnych recepturach i starannie wyselekcjonowanych składnikach, by dostarczać naszym klientom najlepsze torty, ciasta, desery i pieczywo, które zachwycają smakiem i aromatem.

Zapraszamy do jednego z naszych punktów - rozgość się na miejscu z filiżanką kawy lub herbaty albo zabierz nasze smakołyki na wynos, by rozkoszować się nimi w domowym zaciszu. Wszystkie Cukiernie Sowa to idealne miejsca na spotkanie. Jesteśmy dostępni dla Ciebie i Twoich bliskich - zawsze wtedy, kiedy masz ochotę na odrobinę słodkiej przyjemności!

Ciasta i torty na zamówienie - nasza oferta

Oferta Cukierni Sowa jest bardzo rozbudowana, jednak czymś, z czego jesteśmy szczególnie znani, są nasze torty artystyczne. Proponujemy wyśmienite wypieki na każdą okazję. Pieczemy m.in.:

  • torty weselne,
  • torty urodzinowe,
  • torty komunijne,
  • torty na chrzciny.

Zdecyduj się na wybrany smak i styl dekoracji, a my dopilnujemy, by gotowa artystyczna kreacja zachwycała wyglądem i smakiem. Tworzymy ciasta na zamówienie z dekoracją dopasowaną do wymogów zamawiającego i w dowolnej wielkości - wystarczy, że powiesz nam, ile porcji chcesz uzyskać. Nasze wypieki uświetniają wiele przyjęć dla dzieci i dorosłych już od kilkudziesięciu lat - to gwarancja najwyższej jakości!

Zapraszamy do Cukierni Sowa w Katowicach. Znajdziesz nas w dwóch punktach w centrum - w budynku dworca PKP oraz w Silesia City Center. Złóż nam wizytę lub zadzwoń, by zapoznać się z ofertą i poznać ceny lub też spróbować naszych słodkości!


Katowice

Plac Marii i Lecha Kaczyńskich 2 (Budynek dworca PKP)

zobacz wizytówkę

ul. Chorzowska 107 (Galeria Silesia City Center)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest poniedziałek 15 lipca. Imieniny obchodzą: Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna