Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Lubin

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znajdują się dobre cukiernie w Lubinie, zapraszamy do naszego lokalu w Curprum Arena przy ul. Sikorskiego 20. W tym miejscu sprzedajemy wszystko, co najlepsze w naszej ofercie, czyli różnego rodzaju ciasta, ciastka i torty. Z kolei w ramach menu śniadaniowego codzienne przygotowujemy zestaw świeżych bułek i kanapek, do których proponujemy parzoną na miejscu, aromatyczną kawę. Czy można sobie wyobrazić lepszy początek dnia?!

Cukiernia Sowa – smacznie i zawsze świeżo

Nasza cukiernia działa od 1946 r. – od tego czasu udało się nam zbudować silną markę, która słusznie kojarzy się z wyrobami najwyższej jakości. Od lat dążymy do tego, żeby zaspokajać gusta i zadowalać podniebienia Polaków, dlatego stawiamy na ciągły rozwój i systematycznie otwieramy lokale w kolejnych miejscowościach w kraju. Zaczynaliśmy od jednego niewielkiego punktu w Bydgoszczy, a dziś jesteśmy obecni w kilkudziesięciu miejscowościach w całym kraju.

 

Kultywujemy tradycję i korzystamy z przekazywanych przez pokolenia receptur, a jednocześnie używamy wydajnych i nowoczesnych narzędzi pracy. W naszych wyrobach łączymy to, co najlepsze i dotyczy to również aspektów wizualnych. Jeżeli poszukujesz cukierni, która gwarantuje zarówno smaczne, jak i pięknie wyglądające wypieki, spełnimy Twoje wymagania. W razie potrzeby wykonujemy torty na indywidualne zlecenie. Zapewniamy terminowość i precyzję realizacji.

Lubin

ul. Sikorskiego 20 (Cuprum Arena)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest piątek 19 lipca. Imieniny obchodzą: Arseniusz, Marcin, Wincenty, Lutobor, Rufin, Zdziesuł, Piotr