Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Poznań

Nasze cukiernie prowadzone są od pokoleń. Na naszych gości czekamy teraz także w Poznaniu – torty i ciasta, które tu pieczemy, zachwycają niezwykle eleganckim wyglądem oraz oszałamiającym smakiem. Możesz je zamówić i zjeść na miejscu w towarzystwie świeżo zaparzonej kawy lub herbaty albo zamówić online z dostawą do domu. Cennik uwzględnia rodzaj wypieku oraz sposób dekoracji.

W ofercie mamy np. torty artystyczne, które wyglądają jak dzieła sztuki – na przyjęciach skupiają wzrok wszystkich gości. Często żal je kroić! Chętnie wykonujemy też wypieki klasyczne – torty komunijne czy torty na chrzciny zajmują u nas specjalne miejsce. Podobnie jak wszystkie produkty stworzone z myślą o najmłodszych klientach.

Torty i ciasta na zamówienie w Poznaniu

Kiedy szykujesz się do ślubu lub planujesz wyprawić huczne urodziny, pamiętaj o tym, by zamówić ciasto. Królem na stole powinien być oczywiście tort – weselny wielopiętrowy, tradycyjny lub nowoczesny, zrobiony np. muffinek. Wykonujemy też torty urodzinowe ze spersonalizowanymi dedykacjami, których wygląd kojarzy się z daną osobą, jej stylem życia czy pasjami.

Wszystkie ciasta na zamówienie są świeże, wykonane z najlepszych składników, bezpiecznie transportowane do miejsca, w którym odbywa się impreza. Wykonywane przez nas torty dla dzieci oraz dorosłych.

Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych smakołyków w Poznaniu – stacjonarnie lub w zaciszu własnego domu.

Poznań

Suchy Las

ul. Obornicka 85 (Galeria Sucholeska)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest poniedziałek 29 maja. Imieniny obchodzą: Maksymina, Teodor, Bogusława, Maksymin, Ermentruda, Urszula, Rajmunda, Magdalena, Piotr