Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Poznań

Nasze cukiernie prowadzone są od pokoleń. Na naszych gości czekamy teraz także w Poznaniu – torty i ciasta, które tu pieczemy, zachwycają niezwykle eleganckim wyglądem oraz oszałamiającym smakiem. Możesz je zamówić i zjeść na miejscu w towarzystwie świeżo zaparzonej kawy lub herbaty albo zamówić online z dostawą do domu. Cennik uwzględnia rodzaj wypieku oraz sposób dekoracji.

W ofercie mamy np. torty artystyczne, które wyglądają jak dzieła sztuki – na przyjęciach skupiają wzrok wszystkich gości. Często żal je kroić! Chętnie wykonujemy też wypieki klasyczne – torty komunijne czy torty na chrzciny zajmują u nas specjalne miejsce. Podobnie jak wszystkie produkty stworzone z myślą o najmłodszych klientach.

Torty i ciasta na zamówienie w Poznaniu

Kiedy szykujesz się do ślubu lub planujesz wyprawić huczne urodziny, pamiętaj o tym, by zamówić ciasto. Królem na stole powinien być oczywiście tort – weselny wielopiętrowy, tradycyjny lub nowoczesny, zrobiony np. muffinek. Wykonujemy też torty urodzinowe ze spersonalizowanymi dedykacjami, których wygląd kojarzy się z daną osobą, jej stylem życia czy pasjami.

Wszystkie ciasta na zamówienie są świeże, wykonane z najlepszych składników, bezpiecznie transportowane do miejsca, w którym odbywa się impreza. Wykonywane przez nas torty dla dzieci oraz dorosłych.

Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych smakołyków w Poznaniu – stacjonarnie lub w zaciszu własnego domu.

Poznań

ul. Półwiejska 32 (Stary Browar)

zobacz wizytówkę

ul. Matyi 2 (CH AVENIDA POZNAŃ)

zobacz wizytówkę

ul. Pleszewska 1 (CH Posnania)

zobacz wizytówkę

ul. Górecka 30 (GH Panorama)

zobacz wizytówkę

ul. Szwajcarska 14 (CH M1)

zobacz wizytówkę

Osiedle Bolesława Chrobrego 24

zobacz wizytówkę

Malwowa 162 (CH MALLWOWA)

zobacz wizytówkę

Suchy Las

ul. Obornicka 85 (Galeria Sucholeska)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest piątek 19 lipca. Imieniny obchodzą: Arseniusz, Marcin, Wincenty, Lutobor, Rufin, Zdziesuł, Piotr