Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Konin

Szukasz w Koninie cukierni z prawdziwego zdarzenia? W której znajdziesz wspaniałe torty i inne niecodzienne kreacje, ale również pyszne domowe ciasta i desery? Zapraszamy do Cukierni Sowa! To marka z tradycjami, dostępna na rynku już od 1946 roku. Korzystając z tradycyjnych receptur i najlepszych składników, od pokoleń dostarczamy Polakom słodkości, które pieszczą podniebienie. Jesteśmy również w Koninie – skosztuj naszych wspaniałości na miejscu lub zabierz je do domu!

Torty artystyczne w Koninie – tylko Cukiernia Sowa

Pozwól nam uświetnić Twój wyjątkowy dzień! Torty artystyczne to coś, z czego jesteśmy znani w całym kraju. Piękne dekoracje sprawiają, że trudno oderwać od nich wzrok, jednak najważniejsze jest to, co kryje się w środku – niezrównany smak. Przygotowujemy torty dla dzieci i dorosłych, na takie okazje jak ślub i wesele, komunia, chrzciny, urodziny i wiele innych. Odwiedź Cukiernię Sowa lub zadzwoń i powiedz, czego potrzebujesz. Postaramy się spełnić każde życzenie! W naszych lokalach uzyskasz też szczegółowe informacje na temat oferty i cennika.


Konin

Stare Miasto

ul. Ogrodowa 31 (CH Ferio)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest czwartek 23 maja. Imieniny obchodzą: Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan