Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Białystok

Mieszkasz w Białymstoku, a może jesteś tutaj tylko przejazdem? Ta wizyta nie może skończyć się bez odwiedzenia Cukierni Sowa! W naszych sklepach stacjonarnych znajdziesz wyborne wypieki – ciasta, ciasteczka, torty, a także gorące i zimne napoje oraz lody i finezyjne desery. Mieszkańcom miasta i okolic polecamy dodatkowo torty na zamówienie. Wykonujemy je zgodnie z przyjętym cennikiem, a następnie dostarczamy na miejsce organizowanego przyjęcia.

Dużym uznaniem cieszą się nasze torty artystyczne – weselne, komunijne, na chrzciny. Oprócz nich możemy też wykonać ciasta na zamówienie, praliny oraz inne słodkie przekąski do aranżacji bufetu. Na pewno zachwyci on wszystkich uczestników imprezy!

Torty i ciasta na zamówienie w Białymstoku

Przyjmujemy zamówienia na torty i ciasta z różnych okazji. Dużą radość dają nam wypieki dla najmłodszych, które zdobimy zgodnie z ich marzeniami, starając się wykonać bajkowe postacie oraz motywy wywołujące miłe skojarzenia. Nie brak tu kolorów, smaku oraz pasji! Torty dla dzieci to również torty komunijne i na chrzest w różnych formach do wyboru.

Zachęcamy do kupowania również innych produktów. W naszej ofercie dostępne są torty urodzinowe dla dorosłych oraz ciasta na zamówienie np. z okazji awansu zawodowego, przejścia na emeryturę, jubileuszu, szczególnego osiągnięcia sportowego. Słodki poczęstunek to najlepszy sposób na organizację przyjęcia, ale też podziękowanie czy miłe zaskoczenie najbliższych.

Teraz nie musisz już tracić czasu, aby przyrządzać je na własną rękę. Ciasta i torty wykonamy na konkretny dzień, a także bezpiecznie dostarczymy na miejsce spotkania. Serdecznie zapraszamy!

Białystok

ul. Jurowiecka 1 (Galeria Jurowiecka)

zobacz wizytówkę

ul. Świętojańska 15 (Alfa Centrum)

zobacz wizytówkę

ul. Miłosza 2 (CH Atrium Biała)

zobacz wizytówkę

ul. Hetmańska 16 (CH Auchan)

zobacz wizytówkę

ul. Produkcyjna 84 (CH Auchan)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest wtorek 18 czerwca. Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor