Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Inowrocław

Wcale nie trzeba umieć piec, by móc cieszyć się wspaniałymi ciastami czy tortami. Na miłośników słodkości, którym brak odpowiednich umiejętności czy też czasu czeka Cukiernia Sowa w Inowrocławiu. Jesteśmy obecni na rynku od czasów powojennych i działamy w wielu miejscach w całym kraju - to potwierdzenie jakości naszych wyrobów!

Serwujemy nie tylko pyszne wypieki własnej roboty, ale również desery, lody, kawę czy herbatę. Zafunduj sobie odrobinę relaksu w jednej z naszych cukierni lub kup ciasto na wynos i ciesz się nim w domowym zaciszu.

Torty na zamówienie w Cukierniach Sowa - Inowrocław

Jedną z naszych specjalności są również ciasta i torty na zamówienie. Czeka Cię wesele? Komunia? Chrzciny? A może urodziny bliskiej osoby? Daj nam znać, czego potrzebujesz, a przygotujemy nie tylko pyszny, ale również piękny tort. Wyzwania nie stanowią dla nas ani typowo dziecięce dekoracje, ani projekty przeznaczone dla dorosłych. Z pełną ofertą i cennikiem możesz się zapoznać na miejscu, w cukierni.


Inowrocław

ul. Biskupa Antoniego Laubitza 3

zobacz wizytówkę

ul. Solna 20 (PH S1)

zobacz wizytówkę

ul. Wojska Polskiego 16 (Galeria Solna)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest poniedziałek 15 kwietnia. Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Olimpia, Modest, Abel, Wszegniew, Anastazja, Tytus, Potencjana, Potencjanna, Sylwester, Sylwestra, Piotr