Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Szczecin

Zbliża się wyjątkowa okazja? A może masz po prostu ochotę na pyszny deser? Niezależnie od powodów, dla których poszukujesz najlepszych słodkości w Szczecinie, odpowiedzią są Cukiernie Sowa. Nasze punkty znajdziesz w całym mieście - zarówno na Lewo-, jak i Prawobrzeżu. Chętnie uraczymy Cię naszymi ciastami, tortami, deserami oraz innymi wyrobami - zapraszamy do ich zakupu na miejscu lub na wynos!

Cukiernie Sowa dostarczają Polakom wspaniałe wypieki (i nie tylko) już od kilkudziesięciu lat. Bazując na tradycyjnych recepturach i najwyższej jakości składnikach, oferujemy smak domowych frykasów w najlepszym wydaniu. W naszych lokalach znajdziesz również pyszną kawę i herbatę sprzyjającą spotkaniom oraz wyśmienite pieczywo.

Torty artystyczne na zamówienie w Szczecinie - Cukiernie Sowa

Nasze wypieki mogą Ci towarzyszyć każdego dnia, ale również przy niejednej specjalnej okazji. Tym, z czego jesteśmy najbardziej znani, są nasze torty artystyczne łączące wspaniały smak z nietuzinkowym wyglądem. Pieczemy torty na zamówienie dla dzieci i dorosłych - zawsze dopasowane do okoliczności i indywidualnych wymagań zamawiającego. Przygotowujemy wypieki:

  • weselne,
  • urodzinowe,
  • komunijne,
  • na chrzciny i wiele innych okazji.

Możesz zamówić je i odebrać w każdym z naszych punktów. Cukiernia Sowa w Szczecinie zajmuje się jednak również dowozem na sporym obszarze miasta. Dowiedz się więcej, sprawdzając wizytówki naszych lokali. Pod podanymi numerami telefonów lub na miejscu możesz również poznać pełną ofertę i cennik naszych usług. Zapraszamy


Szczecin

ul. Mieszka I 73 (CH OMNI Molo)

zobacz wizytówkę

Aleja Wyzwolenia 18/20 (CH Galaxy)

zobacz wizytówkę

ul. Andrzeja Struga 42 (Outlet Park)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest niedziela 26 maja. Imieniny obchodzą: Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz