Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Wrocław

Planujesz imprezę we Wrocławiu? Najlepsze torty zamówisz w sklepie cukierniczym Sowa! Nasza marka jest dobrze znana w całym kraju – już kolejne pokolenie Polaków zachwyca się smakiem ciast, deserów, pralin, konfitur oraz aromatycznych kaw i herbat, jakie serwujemy. Teraz możesz skosztować naszych produktów stacjonarnie w lokalu lub we własnym domu.

Ciasta na zamówienie na pewno uświetnią każdą imprezę, a spotkania w cukierni będą przyjemne i sprzyjające budowaniu relacji. Gdy najdzie Cię ochota na coś słodkiego, odwiedź nas lub złóż zamówienie w sklepie online. Dostarczymy je do Twojego domu lub pod inny wskazany adres.

Torty i ciasta na zamówienie we Wrocławiu

Przygotowujemy oryginalne ciasta, desery oraz torty. Cennik udostępniamy w sklepie – koszt wykonania każdego produktu zależy od jego wielkości, stopnia trudności, smaków i użytych dekoracji. Na pewno jednak będzie szedł w parze z wyśmienitym smakiem. Uzyskujemy go dzięki sprawdzonym autorskim recepturom oraz wyselekcjonowanym składnikom, po jakie sięgamy w codziennej pracy.

U nas zamówisz wypieki na każdą okazję. Cukiernie Sowa oferują słodkie bufety, a więc kompleksowe zaopatrzenie imprezy takiej jak wesele czy urodziny w stół z przekąskami. Ponadto możemy wykonać:

  • torty komunijne,
  • torty weselne,
  • torty na chrzciny,
  • torty urodzinowe.

Torty dla dzieci i dorosłych, klasyczne lub artystyczne – na zamówienie jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego cukierniczego wyzwania. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz renomie, jaką zdobywamy od prawie 80 lat!

Wrocław

Plac Dominikański 3 (Galeria Dominikańska)

zobacz wizytówkę

Sucha 1 (CH Wroclavia)

zobacz wizytówkę

ul. Zakładowa 2 (E. Leclerc)

zobacz wizytówkę

ul. Legnicka 58 (Magnolia Park)

zobacz wizytówkę

al. Hallera 52 (CH Borek)

zobacz wizytówkę

ul. Bolesława Krzywoustego 126 (CH Korona)

zobacz wizytówkę

ul. Swojczycka 69 (Swoja Olimpia)

zobacz wizytówkę

ul. Czekoladowa 5-22 (Aleja Bielany)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest wtorek 06 czerwca. Imieniny obchodzą: Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda