Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Wrocław

Planujesz imprezę we Wrocławiu? Najlepsze torty zamówisz w sklepie cukierniczym Sowa! Nasza marka jest dobrze znana w całym kraju – już kolejne pokolenie Polaków zachwyca się smakiem ciast, deserów, pralin, konfitur oraz aromatycznych kaw i herbat, jakie serwujemy. Teraz możesz skosztować naszych produktów stacjonarnie w lokalu lub we własnym domu.

Ciasta na zamówienie na pewno uświetnią każdą imprezę, a spotkania w cukierni będą przyjemne i sprzyjające budowaniu relacji. Gdy najdzie Cię ochota na coś słodkiego, odwiedź nas lub złóż zamówienie w sklepie online. Dostarczymy je do Twojego domu lub pod inny wskazany adres.

Torty i ciasta na zamówienie we Wrocławiu

Przygotowujemy oryginalne ciasta, desery oraz torty. Cennik udostępniamy w sklepie – koszt wykonania każdego produktu zależy od jego wielkości, stopnia trudności, smaków i użytych dekoracji. Na pewno jednak będzie szedł w parze z wyśmienitym smakiem. Uzyskujemy go dzięki sprawdzonym autorskim recepturom oraz wyselekcjonowanym składnikom, po jakie sięgamy w codziennej pracy.

U nas zamówisz wypieki na każdą okazję. Cukiernie Sowa oferują słodkie bufety, a więc kompleksowe zaopatrzenie imprezy takiej jak wesele czy urodziny w stół z przekąskami. Ponadto możemy wykonać:

  • torty komunijne,
  • torty weselne,
  • torty na chrzciny,
  • torty urodzinowe.

Torty dla dzieci i dorosłych, klasyczne lub artystyczne – na zamówienie jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego cukierniczego wyzwania. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz renomie, jaką zdobywamy od prawie 80 lat!

Wrocław

Plac Dominikański 3 (Galeria Dominikańska)

zobacz wizytówkę

Sucha 1 (CH Wroclavia)

zobacz wizytówkę

ul. Zakładowa 2 (E. Leclerc)

zobacz wizytówkę

ul. Legnicka 58 (Magnolia Park)

zobacz wizytówkę

ul. Bolesława Krzywoustego 126 (CH Korona)

zobacz wizytówkę

ul. Swojczycka 69 (Swoja Olimpia)

zobacz wizytówkę

ul. Czekoladowa 5-22 (Aleja Bielany)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest piątek 19 lipca. Imieniny obchodzą: Arseniusz, Marcin, Wincenty, Lutobor, Rufin, Zdziesuł, Piotr