Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Białe Błota

Masz ochotę na wspaniałe słodkości z Cukierni Sowa? Jesteśmy w całej Polsce, w tym w Białych Błotach, tuż przy zjeździe z trasy S10 w kierunku Bydgoszczy. Skosztujesz tu naszych deserów, ciast, tortów, pralin, a także pieczywa. Usiądź przy stoliku i ciesz się chwila zapomnienia przy filiżance kawy lub herbaty lub zabierz nasze kreacje do domu - wszędzie będą smakować tak samo dobrze! Nasze cukiernie pracują w oparciu o naturalne składniki i tradycyjne receptury, dlatego są znane w całej Polsce.

Ciasta i torty na zamówienie - cukiernia Białe Błota

Każda nasza cukiernia to nie tylko wspaniałe ciasta i inne smakołyki, które umilą Ci każdy dzień, ale również bezkonkurencyjne torty na zamówienie. Wspaniały smak i artystyczna dekoracja to idealne uzupełnienie okazji takich jak urodziny, komunie, chrzciny i wesela. Przygotowujemy też słodkie stoły na przyjęcia. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a z przyjemnością spełnimy Twoje oczekiwania. Cennik i pełna oferta dostępne są w naszych lokalach!


Białe Błota

ul. Szosa Szubińska 8 (Biedronka)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest wtorek 18 czerwca. Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor