Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Świecie

Zapraszamy do Cukierni Sowa, w których spełnią się Twoje największe słodkie pragnienia. Jesteśmy firmą z tradycjami, obecną na rynku już od 1946 roku. Stawiamy na naturalny smak i jakość - to dlatego w całej Polsce wciąż przybywa naszych cukierni Jesteśmy również w Świeciu - wstąp na coś pysznego wraz z filiżanką kawy lub herbaty i przenieś się do świata słodkości. Oczywiście nasze wypieki i desery możesz też zabrać do domu!

Torty i ciasta na zamówienie - Cukiernie Sowa w Świeciu

Obok tradycyjnych ciast i innych pyszności oferujemy pieczone przez naszych cukierników wyśmienite torty okolicznościowe i artystyczne. Połączenie wspaniałego smaku i idealnie dobranych do okazji dekoracji bez wątpienia zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich gości. Każda Cukiernia Sowa oferuje wypieki, które uświetnią każdą okazję - wesele, komunię, chrzciny, urodziny itp. Pieczemy eleganckie torty dla dorosłych i bajkowe dla dzieci - przyjdź lub zadzwoń do cukierni w Świeciu i powiedz nam, czego potrzebujesz, a na pewno spełnimy Twoje marzenia.


Świecie

ul. Cukrowników 1 (Multibox Świecie)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest poniedziałek 25 września. Imieniny obchodzą: Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd