Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Lublin

Mieszkasz w Lublinie lub w okolicach miasta? Kiedy zechcesz zaprosić partnera na randkę, sprawić radość dzieciom, umówić się na spotkanie z przyjaciółkami, wybierz naszą cukiernię. Lokale Sowa działają już na terenie miasta i czekają na gości spragnionych pysznych ciast oraz deserów. Są one sprzedawane na porcje, dlatego swobodnie skomponujesz własny zestaw składający się np. z kawałka ciasta, lodów oraz kawy czy herbaty. Zjedz na miejscu i zabierz na wynos.

A kiedy nie możesz odwiedzić nas osobiście, złóż zamówienie w sklepie internetowym. Cukiernia oferuje dowóz swoich wyrobów na terenie miasta i w najbliższych okolicach! Polecamy tę opcję szczególnie zamawiającym tort weselny, komunijny, urodzinowy lub cały słodki bufet na przyjęcie.

Torty i ciasta na zamówienie w Lublinie

Mamy bardzo bogate portfolio zrealizowanych wypieków. Znajdziesz w nim ciasta i torty na zamówienie wykonane dla najmłodszych i nieco starszych. Torty dla dzieci to przede wszystkim feeria barw, czekolada, owoce oraz dekoracje inspirowane ulubionymi motywami z bajek. To także wypieki na najważniejsze uroczystości – pieczemy torty na chrzciny oraz torty komunijne.

Z przyjemnością tworzymy również inne słodkie dzieła sztuki. To np. torty urodzinowe dla dorosłych świętujących okrągłą rocznicę czy torty weselne. Mogą mieć nawet kilka pięter, różne masy, być otynkowane lub w wersji naked, klasyczne lub artystyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej cukierni lub kupowania ciasta online z dostawą w Lublinie.

Lublin

ul. Władysława Orkana 6 (Galeria Orkana)

zobacz wizytówkę

Aleja W. Witosa 32 (GH Atrium Felicity)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest sobota 13 lipca. Imieniny obchodzą: Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz