Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Pruszków

Sprawdzając zlokalizowane w Pruszkowie cukiernie, pamiętaj, że na mapie miasta znajduje się lokal należący do ogólnopolskiej sieci Sowa, gdzie znajdziesz m.in. torty okolicznościowe, świeże wypieki czy galanterię czekoladową. Zapraszamy w każdej sytuacji – gdy szukasz deseru lub słodkiej przekąski, wyjątkowego upominku czy organizując duże wydarzenie rodzinne albo firmowe. Budujemy markę od 1946 roku, a jednocześnie działamy nowocześnie na ogólnopolską skalę, wciąż jako tradycyjna, rodzinna firma, której wizytówką jest cukiernia w Twojej okolicy.

Renomowana cukiernia w Pruszkowie

W bogatej ofercie cukierni Sowa znajdują się:

  • ciastka oraz ciasta deserowe i pieczone,
  • czekolady i praliny,
  • oferta śniadaniowa i pieczywo,
  • powidła i konfitury,
  • torty,
  • lody, własna kawa oraz markowe akcesoria.

Tworzymy wykwalifikowany i doświadczony zespół, który dba o najwyższy poziom obsługi. Każdy wyrób w stałym lub sezonowym katalogu musi spełniać wysokie normy jakości i odzwierciedlać naszą filozofię cukiernictwa.

Torty na każdą okazję – Pruszków i okolice

Oferowane przez naszą cukiernię torty to polecany wybór na każdą imprezę okolicznościową – od chrzcin i komunii, przez wesela i urodziny, po eventy firmowe i bankiety. Posiadamy dziesiątki projektów tortów z rozmaitymi, zawsze świeżymi i starannie wyselekcjonowanymi składnikami oraz dodatkami. Na życzenie personalizujemy dostępne warianty lub tworzymy nowy – od podstaw, na zamówienie. Wypieki i słodkie bufety z naszej cukierni uświetniają wiele imprez, pozostawiając wśród uczestników apetyczne wspomnienia. Zapraszamy mieszkańców Pruszkowa i okolicznych miejscowości!

Pruszków

Dzisiaj jest czwartek 23 maja. Imieniny obchodzą: Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan