Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Radom

Wspaniały smak i styl od pokoleń - te słowa najlepiej opisują Cukiernie Sowa. Poznaj nas również w Radomiu! Zapraszamy do naszych punktów, w których można skosztować pysznych ciast, deserów i pieczywa, a także zamówić wspaniałe torty, m.in. komunijne i weselne i na chrzciny. Przysiądź w jednej z naszych cukierni, ciesząc się słodkościami przy filiżance kawy lub herbaty albo zabierz je do domu - wszędzie będą smakować tak samo dobrze!

Stawiamy na naturalne składniki i przede wszystkim sprawdzone, tradycyjne receptury. Dlatego gościmy w naszych cukierniach kolejne pokolenia Polaków. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego na pewno znajdziesz tu swój ulubiony sposób na osłodę życia!

Torty okolicznościowe i artystyczne w Radomiu

Oprócz codziennych przyjemności znajdziesz u nas słodkości, które uświetnią niejedną uroczystość. Proponujemy torty na zamówienie, które zachwycą gości nie tylko smakiem, ale również wyglądem! Powiedz nam, czego potrzebujesz, a stworzymy dla Ciebie wymarzoną kreację. Proponujemy m.in.:

  • torty weselne,
  • torty komunijne,
  • torty na chrzciny,
  • torty urodzinowe i wiele innych!

Realizujemy projekty odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci - również te nietypowe! Z łatwością dopasujemy wygląd i smak wypieku do Twoich wymagań. Cukiernia Sowa chętnie przygotuje dla Ciebie również ciasta na zamówienie na dowolne przyjęcie, święta lub inną okazję. Gotowe kreacje bez problemu odbierzesz w pobliżu swojego miejsca zamieszkania -  w Radomiu. Przyjdź lub zadzwoń do naszej cukierni, aby dowiedzieć się więcej i poznać dokładny cennik!


Radom

ul. Bolesława Chrobrego 1 (Galeria Słoneczna)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest poniedziałek 15 kwietnia. Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Olimpia, Modest, Abel, Wszegniew, Anastazja, Tytus, Potencjana, Potencjanna, Sylwester, Sylwestra, Piotr