Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Włocławek

Masz ochotę na coś słodkiego? Jeśli mieszkasz we Włocławku, najlepsze torty, ciasta i inne słodkości znajdziesz w Cukierniach Sowa dostępnych w kilku lokalizacjach na terenie całego miasta. Jako firma istniejąca od pokoleń proponujemy wypieki i desery, które zachwycają naturalnym, tradycyjnym smakiem. Nasze cukiernie to idealne miejsca, by wstąpić na coś smakowitego po ciężkim dniu w pracy lub zabrać kawałek ciasta do domu. Ponadto tworzymy torty na zamówienie znane w całej Polsce!

Torty i ciasta na zamówienie we Włocławku

Nasze torty i ciasta na zamówienie to prawdziwa uczta dla zmysłów. Pieczemy je z wyselekcjonowanych składników, według tradycyjnych receptur, dzięki czemu mają niezrównany smak. Dbamy również o prezentację i dopasowanie do okazji. Nasza cukiernia z przyjemnością przygotuje dla Ciebie torty i ciasta weselne, komunijne, urodzinowe i wiele innych! Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin w jednej z naszej placówek, jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta i cennik Cukierni Sowa.


Włocławek

ul. Kilińskiego 3 (CH Wzorcownia)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest czwartek 23 maja. Imieniny obchodzą: Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan