Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Bielsko-Biała

Gdzie w Bielsku-Białej znajdziesz najlepsze torty, ciasta i słodkości? Odpowiedź jest prosta: w Cukierniach Sowa! Nasza firma z tradycjami proponuje swoje wypieki mieszkańcom tego miasta od wielu lat. W tym czasie cieszy się niesłabnącą popularnością i renomą - wszystko dzięki jakości, jaką oferujemy.

Każda Cukiernia Sowa to idealne miejsce na spotkanie towarzyskie lub służbowe. To jednak również miejsce, w którym kupisz pyszne ciasta, desery czy praliny na wynos, by cieszyć się ich smakiem w dowolnym miejscu.

Torty na zamówienie z Cukierni Sowa - Bielsko-Biała

Szykuje Ci się specjalna okazja? Pozwól ją uświetnić tortom na zamówienie z Cukierni Sowa! Nasze kreacje dla dzieci i dorosłych to prawdziwie udany mariaż smaku i stylu. Proponujemy torty komunijne, weselne, urodzinowe i wiele innych, a każdy z nich może być przygotowany zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta. Zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami, sprawdź cennik i pełną ofertę - zapraszamy do naszych punktów w Bielsku-Białej!


Bielsko-Biała

ul. Mostowa 5 (Galeria Sfera)

zobacz wizytówkę

ul. Leszczyńska 20 (Gemini Park Bielsko-Biała)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest sobota 22 czerwca. Imieniny obchodzą: Agenor, Flawiusz, Achacy, Innocenta, Paulina, Achacjusz, Innocenty, Tomasz, Alban