Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Gniezno

Zastanawiasz się, gdzie w Gnieźnie można zjeść coś pysznego? Odpowiedzią są Cukiernie Sowa. Nasze znane w całej Polsce lokale dostępne są i w tym mieście - a wraz z nimi pyszne torty i ciasta, a ponadto desery czy pieczywo. Jesteśmy uznaną marką. Działamy na rynku od 1946 roku i przez cały ten czas dostarczamy klientom wysokiej jakości wypieki przygotowane według tradycyjnych receptur. W Gnieźnie znajdziesz nas w dwóch miejscach - przy ul. Rzeźnickiej oraz w CH Kaufland przy ul. Roosevelta.

Ciasta i torty na zamówienie w Gnieźnie

Zachęcamy do odwiedzin w naszych cukierniach zawsze wtedy, gdy masz ochotę na chwilę zapomnienia. Nasza oferta to jednak nie tylko dostępne od ręki ciasta czy desery, ale również torty na zamówienie . Pieczemy je dla naszych klientów na rozmaite okazje - wesela, chrzciny, komunie, urodziny i wiele innych. Łączymy wyjątkowy smak z dekoracyjnym wyglądem, dzięki czemu tort z Cukierni Sowa to idealne dopełnienie każdego ważnego wydarzenia. Więcej o ofercie i cenach możesz się dowiedzieć w naszych punktach w Gnieźnie!


Gniezno

Dzisiaj jest poniedziałek 15 kwietnia. Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Olimpia, Modest, Abel, Wszegniew, Anastazja, Tytus, Potencjana, Potencjanna, Sylwester, Sylwestra, Piotr