Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Suchy Las

Jeśli jesteś mieszkańcem Suchego Lasu, nie musisz jechać do Poznania, by zjeść coś pysznego. Teraz bowiem Cukiernia Sowa jest również obok Ciebie! W naszych lokalach znajdziesz pyszne ciasta, ciasteczka, torty, desery, praliny czy lody, które będą smakować szczególnie dobrze w towarzystwie serwowanej z nimi kawy i herbaty. Cukiernia Sowa w Suchym Lesie to jedno z takich miejsc – wpadnij z rodziną, znajomymi lub po prostu solo, by skosztować naszych pyszności. Oczywiście możesz je również zabrać do domu, by przyjemność trwała dłużej.

Torty na zamówienie w Suchym Lesie

Nasza oferta to jednak również wspaniałe torty na zamówienie. Chcesz zachwycić gości swojego wesela, urodzin lub innego przyjęcia? Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i renomie. Nie bez powodu jesteśmy znani właśnie z produkcji wypieków na specjalne okazje. Pełna oferta i cennik dostępne są w naszych cukierniach – przyjdź osobiście lub zadzwoń! Pamiętaj, że torty i ciasta na zamówienie z Cukierni Sowa dostarczamy również na dowolny adres.


Suchy Las

ul. Obornicka 85 (Galeria Sucholeska)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest czwartek 23 maja. Imieniny obchodzą: Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan