Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Kalisz

Nasza cukiernia w Kaliszu jest zlokalizowana w trzech ważnych punktach miasta, m.in. nieopodal Głównego Rynku i koło dworca. Zapraszamy zarówno do codziennych, jak i okazjonalnych wizyt. Sprzedajemy świeże wypieki i słodkości, m.in. torty, w najlepszym wydaniu, które są doskonałe na śniadanie, lunch czy podwieczorek, a także nadają się przy okazji organizacji różnego rodzaju wydarzeń i świąt. Jeśli sobie życzysz, podamy Ci też pyszną kawę. Nasze tradycje sięgają 1946 r. i z dumą kontynuujemy je również w Kaliskiem. Stawiamy na jakość wyrobów i profesjonalną obsługę, co pozwala nam na pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie tych, którzy już nam zaufali.

Dobra cukiernia w Kaliszu – ciasta, torty i inne wypieki

Zdajemy sobie sprawę, że liczy się dla Ciebie smak, świeżość i aromat produktów, dlatego jako doświadczona cukiernia starannie selekcjonuje składniki wykorzystywane do tworzenia naszego menu. Współpracujemy wyłącznie z godnymi zaufania dostawcami, którzy gwarantują wysoką jakość swoich produktów. Posługujemy się sprawdzonymi recepturami i wciąż staramy się je ulepszać, aby osiągnąć właściwości zachęcające do sięgnięcia po nasze wyroby.

 

Proponujemy torty zarówno gotowe, jak i tworzone na zamówienie, które są wykonane zgodnie z Twoimi indywidualnymi wskazaniami. Dysponujemy rozbudowaną ofertą i poszerzamy ją o kolejne pozycje zgodnie z oczekiwaniami klientów. O zaufaniu, jakim nas obdarzają i jakości sprzedawanych wyrobów, świadczą liczne nagrody oraz certyfikaty, które otrzymaliśmy przez lata działalności. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć dobre cukiernie w swoim mieście, zapraszamy do nas!

Kalisz

ul. Górnośląska 44-46

zobacz wizytówkę

ul. Górnośląska 82 (Galeria Amber)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia. Imieniny obchodzą: Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena