Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Bydgoszcz

Mieszkańców Bydgoszczy oraz okolic serdecznie zapraszamy do naszych cukierni! W sklepie mieszczącym się tuż przy zakładzie produkcyjnym Sowa sprzedajemy zawsze świeże, smaczne i urozmaicone produkty. Wśród nich znajdziesz ciastka, praliny, pieczywo, konfitury oraz torty na zamówienie, z których słyniemy w całej Polsce!

 

W prowadzonym punkcie stacjonarnym dostępny jest nasz aktualny cennik, a w nim koszt tortu oraz innych deserów sprzedawanych na miejscu lub przygotowywanych indywidualnie z wyselekcjonowanych składników. Możesz kupić od ręki wyroby, które znajdziesz wyeksponowane w szafie chłodniczej lub zamówić własne, ze spersonalizowaną dedykacją. Dopasuj ulubione smaki, opisz nam swoją wizję dekoracji – możemy wykonać dowolny tort artystyczny na każdą okazję - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Torty i ciasta na zamówienie w Bydgoszczy

Rozumiemy, że ochota na „coś słodkiego” może pojawić się nagle i wymaga szybkiego zaspokojenia. Każdy, kto chce urozmaicić niedzielne menu swojej rodziny lub zaskoczyć bliską osobę pysznym deserem po powrocie z pracy, może złożyć w cukierni zamówienie na tort i ciasta z dostawą do domu.

 

Aktualny cennik udostępniamy w naszym e-sklepie, gdzie możesz wybierać spośród dziesiątek słodkich propozycji na przekąskę. Przygotowujemy torty komunijne, weselne, dla dzieci, na chrzciny oraz urodzinowe. Czekają tu na Ciebie ciasta, artystyczne torty, finezyjne desery, czekolada pod wieloma postaciami… przekonaj się sam i kupuj w Cukierni Sowa także online!

Bydgoszcz

al. Wojska Polskiego 1 (CH Zielone Arkady)

zobacz wizytówkę

ul. Jagiellońska 39-47 (CH Focus)

zobacz wizytówkę

ul. Kruszwicka 1 (CH Rondo)

zobacz wizytówkę

ul. Grzymały-Siedleckiego 20 (Pasaż Tuż Tuż)

zobacz wizytówkę

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33 (Park Handlowy Balaton)

zobacz wizytówkę

ul. ks. J. Schulza 3 (Sklep przyprodukcyjny)

zobacz wizytówkę

ul. Fordońska 141 (CH Galeria Pomorska)

zobacz wizytówkę

ul. Nakielska 86 (Galeria Miedzyń)

zobacz wizytówkę

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 46

zobacz wizytówkę

ul. Rejewskiego 3 (CH Auchan)

zobacz wizytówkę

Białe Błota

ul. Szosa Szubińska 8 (Biedronka)

zobacz wizytówkę

Osielsko

ul. Szosa Gdańska 49 (Galeria Osielsko)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest wtorek 18 czerwca. Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor