Znajdź cukiernię

Lokalizuj  

Cukiernie Sowa Leszno

Nasze cukiernie działają w wielu miejscowościach w całej Polsce, również w Lesznie. Zapraszamy klientów do punktu w centrum handlowym przy ul. Konstytucji 3 Maja 12, gdzie sprzedajemy nasze wyroby na miejscu. W lokalu kupisz zawsze świeże i smaczne wypieki, ciasta, torty i słodkości z dodatkiem parzonej na miejscu, aromatycznej kawy. To doskonały sposób na pełne energii i smaku rozpoczęcie dnia!

Cukiernia Sowa w Lesznie – smak na pierwszym miejscu

Przykładamy szczególną wagę do jakości, dlatego korzystamy wyłącznie z bardzo dobrych surowców, które zapewniają oczekiwane właściwości oferowanych wyrobów. Kluczowy jest smak i zawsze stawiamy go na pierwszym miejscu. Nasza cukiernia w Lesznie proponuje doceniane od pokoleń wypieki i słodkości z górnej półki, którymi dzielimy się z mieszkaniami wielkopolskiego miasta. Zdajemy sobie sprawę, że na ocenę oferowanych wyrobów wpływa także ich forma, dlatego przygotowujemy pięknie wyglądające ciasta, torty, ciastka i inne produkty, które zachwycają zarówno smakiem, jak i prezencją.

 

Aby zagwarantować najwyższą jakość wyrobów, zatrudniamy doświadczonych cukierników z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy mają do dyspozycji wydajny sprzęt. Łączymy tradycyjne metody i receptury ze współczesnymi, nowoczesnymi technologiami i technikami wypieków, dzięki czemu uzyskujemy jedyne w swoim rodzaju rezultaty. Zapraszamy do naszej cukierni, a w przypadku chęci zakupienia tortów lub innych wyrobów na indywidualne zlecenie zamówienie można złożyć online.

Leszno

Al. Konstytucji 3 Maja 12 (Galeria Leszno)

zobacz wizytówkę

ul. Waleriana Wróblewskiego 8 (Galeria Starówka)

zobacz wizytówkę

Dzisiaj jest wtorek 18 czerwca. Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor